
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - 5KV - KELTAINEN - PVC - 65MM
BU-49-4
Tuotekoodi: BU-49-4
1,87 €(Sis.alv)
1,49 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Nimellisvirta | 20A |
| Tarttuimen kyky | max. 12,7mm |
| Kokonaispituus | 51mm |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Asennus | puristus |
| Asennus | ruuvi terminaali |
| Max. johdon halkaisija | 0,519mm2 |




