
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - MUSTA - PVC - 107MM - 2KPL
BU-43PR-0
Tuotekoodi: BU-43PR-0
2,95 €(Sis.alv)
2,35 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Nimellisvirta | 200A |
| Tarttuimen kyky | max. 38mm |
| Väri | punainen |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | kuparoitu |
| Max. johdon halkaisija | 42,4mm2 |
| Kokonaispituus | 153mm |
| Asennus | juotettu |
| Asennus | puristus |







