
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - 5KV - MUSTA - PVC - 43MM
BU-87-0
Tuotekoodi: BU-87-0
1,15 €(Sis.alv)
0,92 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Nimellisvirta | 10A |
| Asennus | puristus |
| Asennus | ruuvi- |
| Tarttuimen kyky | max. 7,9mm |
| Kokonaispituus | 53,97mm |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Liitoksen materiaali | kupari |


