2800 14MHP 85
HAMMASHIHNA - 14MHP - W: 85MM - LW: 2800MM - HAMPAIDEN LUKUMÄÄRÄ: 200 - Hihnat ja hihnapyörät - 2800-14MHP-85 - 1
Valmistaja OPTIBELT Asennuselementin tyyppi hammashihna Profiilin laji 14MHP Hihnan leveys 85mm Nimellispituus 2800mm Hampaiden lukumäärä 200 Materiaali kumi Versio metrinen Tuotantosarja OMEGA HP... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 2800-14MHP-85
  • Paino: 2.38 kg
  • Materiaali: kumi
  • Hihnan leveys: 85mm
  • Valmistaja: OPTIBELT
  • Tuotantosarja: OMEGA HP
  • Versio: metrinen
  • Asennuselementin tyyppi: hammashihna
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaOPTIBELT
Profiilin laji14MHP
Hihnan leveys85mm
Nimellispituus2800mm