FR2-PIIRILEVY - 1,5MM - L: 175MM - W: 125MM - Piirilevyt 1-puoleiset - FR2125X175X153500 - 1
  • Tuotekoodi: FR2125X175X153500
  • Paino: 56.7 g
  • Leveys: 125mm
  • Valmistaja: BUNGARD
  • Pituus: 175mm
kpl
Materiaaliluja paperi
Levyn versioyksipuolinen
Kuparipäällysteen paksuus35µm
Laminaatin paksuus1,5mm
Leveys125mm
Pituus175mm