- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BUNGARD Materiaali FR2 Materiaali luja paperi Levyn versio kaksipuolinen levyn päällyste laji kupari levyn päällyste laji valoherkkä pinnoite Levyn tyyppi laminaatti... Lue lisää
6,78 €(Sis.alv)
5,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FR2100X160X153535
- Paino: 47.9 g
- Leveys: 0,1m
- Materiaali: luja paperi
- Materiaali: FR2
- Valmistaja: BUNGARD
- Pituus: 160mm
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BUNGARD |
| Materiaali | FR2 |
| Materiaali | luja paperi |
| Levyn versio | kaksipuolinen |
| levyn päällyste laji | kupari |
| levyn päällyste laji | valoherkkä pinnoite |
| Levyn tyyppi | laminaatti |
| Kuparipäällysteen paksuus | 35µm |
| Laminaatin paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 0,1m |
| Pituus | 160mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista