FR2-PIIRILEVY - 1,5MM - L: 160MM - W: 100MM - Piirilevyt 2-puoleiset - FR2100X160X153535 - 1
  • Tuotekoodi: FR2100X160X153535
  • Paino: 47.9 g
  • Leveys: 0,1m
  • Materiaali: luja paperi
  • Materiaali: FR2
  • Valmistaja: BUNGARD
  • Pituus: 160mm
kpl
ValmistajaBUNGARD
MateriaaliFR2
Materiaaliluja paperi
Levyn versiokaksipuolinen
levyn päällyste lajikupari
levyn päällyste lajivaloherkkä pinnoite
Levyn tyyppilaminaatti
Kuparipäällysteen paksuus35µm
Laminaatin paksuus1,5mm
Leveys0,1m
Pituus160mm