FR2-PIIRILEVY - 1,5MM - L: 100MM - W: 75MM - Piirilevyt 2-puoleiset - FR275X100X153535 - 1
Valmistaja BUNGARD levyn päällyste laji kupari levyn päällyste laji valoherkkä pinnoite Levyn tyyppi laminaatti Kuparipäällysteen paksuus 35µm Laminaatin paksuus 1,5mm Leveys 75mm Pituus 0,1m... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FR275X100X153535
  • Paino: 22.4 g
  • Leveys: 75mm
  • Valmistaja: BUNGARD
  • Pituus: 0,1m
  • Tuote loppu toimittajalta
Kuparipäällysteen paksuus35µm
Laminaatin paksuus1,5mm
Leveys75mm