- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BRADY Varastotarvikkeiden tyyppi etiketti Tulostetun merkin väri musta Materiaali polyesteri Versio kaksiosainen Toimintalämpötila -196...70°C Resistanssi kemialliset aineet Resistanssi... Lue lisää
137,85 €(Sis.alv)
109,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BRADY-170921
- Paino: 0.15 kg
- Halkaisija: 9,53mm
- Materiaali: polyesteri
- Resistanssi: useimmat voiteluaineet
- Resistanssi: lämpötila
- Resistanssi: kemialliset aineet
- Toimintalämpötila: -196...70°C
- Valmistaja: BRADY
- Versio: kaksiosainen
- Koot: 25,4x9,53mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - MERKIN VÄRI: MUSTA - KAKSIOSAINEN - -196÷70°C - 9,53MM M5-118-494-GN
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BRADY |
| Varastotarvikkeiden tyyppi | etiketti |
| Tulostetun merkin väri | musta |
| Materiaali | polyesteri |
| Versio | kaksiosainen |
| Toimintalämpötila | -196...70°C |
| Resistanssi | kemialliset aineet |
| Resistanssi | lämpötila |
| Resistanssi | useimmat voiteluaineet |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-317844 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-322920 |
| Yhteensopivat tuotteet | M610-QWERTY-EU |
| Yhteensopivat tuotteet | M610-QWERTY-EU-BT |
| Yhteensopivat tuotteet | M610-QY-EU-BT-PWID |
| Yhteensopivat tuotteet | M610-QY-EU-PWID |
| Halkaisija | 9,53mm |
| etikettien määrä | 240kpl |
| Koot | 25,4x9,53mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista