- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WAGO Varastotarvikkeiden käyttösovellus Smart Printer Varastotarvikkeiden käyttösovellus WAGO 258-5000 Toimintalämpötila -40...150°C Leveys 6mm Pituus 15mm etikettien määrä... Lue lisää
50,41 €(Sis.alv)
40,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WAGO-210805
- Paino: 73 g
- Leveys: 6mm
- Toimintalämpötila: -40...150°C
- Valmistaja: WAGO
- Väri: valkoinen
- Pituus: 15mm
- Versio: tarttuva
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WAGO |
| Varastotarvikkeiden käyttösovellus | Smart Printer |
| Varastotarvikkeiden käyttösovellus | WAGO 258-5000 |
| Toimintalämpötila | -40...150°C |
| Leveys | 6mm |
| Pituus | 15mm |
| etikettien määrä | 3000kpl |
| Väri | valkoinen |
| Versio | tarttuva |
| Varastotarvikkeiden tyyppi | etiketti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
