- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FLUKE NETWORKS Virran lähde paristo AA x12 Toimintalämpötila -10...50°C Koot 179x32x25mm Mittauslaitteiden ominaisuudet LED osoitin Mittauslaitteiden ominaisuudet pariston matalan tason... Lue lisää
4156,97 €(Sis.alv)
3312,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FNET-FINDFIBER-6
- Paino: 0.68 kg
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: FLUKE NETWORKS
- Sovellus: valokuituja varten
- Mittausvarusteiden tyyppi: etätunnistin
- Koot: 179x32x25mm
- Virran lähde: paristo AA x12
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: LED osoitin
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETÄTUNNISTIN - LÄMP: -10÷50°C - 179X32X25MM - VALOKUITUJA VARTEN FINDFIBER-6
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE NETWORKS |
| Virran lähde | paristo AA x12 |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Koot | 179x32x25mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | LED osoitin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Paristo/ akku | paristo AA x12 |
| Säilytyslämpötila | -20...50°C |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
| Mittausvarusteiden tyyppi | etätunnistin |
| Sovellus | valokuituja varten |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista