- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PEAKTECH Mittarin tyyppi etäisyysmittari Mittauslaitteiden ominaisuudet automaattinen sammuttaminen Mittauslaitteiden ominaisuudet MIN/MAX toiminto Mittauslaitteiden ominaisuudet... Lue lisää
115,73 €(Sis.alv)
92,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKT-P2800A
- Paino: 0.28 kg
- Valmistaja: PEAKTECH
- Ulkoiset koot: 54x118x28mm
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo LR03 AAA 1,5V x2
- Mittaus: pinta-ala
- Massa pariston kanssa: 130g
- Mittarin tyyppi: laseretäisyysmittari
- Mittarin tyyppi: etäisyysmittari
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX toiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: tilavuuden laskentatoiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: mittaustulosten lisäämis- ja vähentämistoiminnot
- mittausyksikkö: m
- mittausyksikkö: in
- mittausyksikkö: ft
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETÄISYYSMITTARI - LCD - 0,05÷40M - MITT.TARKK: ±2MM - 130G P 2800 A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Mittarin tyyppi | etäisyysmittari |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | mittaustulosten lisäämis- ja vähentämistoiminnot |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | tilavuuden laskentatoiminto |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | suojus |
| Mittaus | pinta-ala |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| mittausyksikkö | ft |
| mittausyksikkö | in |
| mittausyksikkö | m |
| Valaistus | kyllä |
| Mittauksen tyyppi | välillinen |
| Etäisyyden mittausalue | 50mm...40m |
| Ulkomitat | 54x118x28mm |
| Mittausmuisti | 99 |
| Massa pariston kanssa | 130g |
| Mittauksen tarkkuus | ±2mm |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| Mittarin laji | laser |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista