
IPT
TYÖKALU: PAINORULLA - W: 75MM - KOVA - KUMI - Ø: 36MM
WA?EK DOCISKOWY TWARDY
Tuotekoodi: ROLLER-75BK
90,28 €(Sis.alv)
71,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | H-OLD |
| Nauhan tyyppi | sähköeristysteippi |
| Leveys | 25mm |
| Pituus | 33m |
| Paksuus | 0,102mm |
| Liiman laji | silikoni- |
| Kantajan materiaali | PTFE |
| Toimintalämpötila | -50...260°C |
| Pidennys katkaisun aikana | 100% |
| Tartunta teräkseen | 3N/cm |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 9kV |
| Syttyvyysluokka | UL510 |
| Nauhojen käyttösovellukset | käämityksen eristäminen |
| Nauhojen käyttösovellukset | korkean lämpötilan sovellukset |
| Nauhojen käyttösovellukset | sähköeristys |
| Engineering PN | 3M-60 |
