
IPT
TYÖKALU: PAINORULLA - W: 75MM - KOVA - KUMI - Ø: 36MM
WA?EK DOCISKOWY TWARDY
Tuotekoodi: ROLLER-75BK
90,28 €(Sis.alv)
71,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PLYMOUTH |
| Nauhan tyyppi | sähköeristysteippi |
| Leveys | 19mm |
| Pituus | 20m |
| Paksuus | 0,18mm |
| Väri | vihreä |
| Kantajan materiaali | PVC kalvo |
| Toimintalämpötila | -10...105°C |
| Pidennys katkaisun aikana | 260% |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 7kV |
| Tuotantosarja | Premium 37 |
| Nauhojen käyttösovellukset | sähköeristys |
| Nauhojen käyttösovellukset | vahinkosuoja |
| Tartunta teräkseen | 2,2N/cm |
| Liiman laji | kautsu- |
| Resistanssi | auringonsäteiden vaikutus |
| Resistanssi | ilmakehän olosuhteiden vaikutus |
| Resistanssi | lämpötila |
| Resistanssi | tuli |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Nauhojen ominaisuudet | joustava |
| Nauhojen ominaisuudet | korkea dielektrinen kestävyys |
