
IPT
TYÖKALU: PAINORULLA - W: 75MM - KOVA - KUMI - Ø: 36MM
WA?EK DOCISKOWY TWARDY
Tuotekoodi: ROLLER-75BK
90,28 €(Sis.alv)
71,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PLYMOUTH |
| Tuotantosarja | N-12 |
| Toimintalämpötila | max. 105°C |
| Paksuus | 0,15mm |
| Leveys | 19mm |
| Pituus | 20m |
| Tartunta teräkseen | 2,6N/cm |
| Pidennys katkaisun aikana | 220% |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 8kV |
| Nauhojen ominaisuudet | erittäin korkea tarttuvuus |
| Kantajan materiaali | PVC kalvo |
| Väri | ruskea |
| Liiman laji | kautsu- |
| Nauhojen käyttösovellukset | sähköeristys |
| Nauhojen käyttösovellukset | vahinkosuoja |
| Nauhan tyyppi | sähköeristysteippi |
