
IPT
TYÖKALU: PAINORULLA - W: 75MM - KOVA - KUMI - Ø: 36MM
WA?EK DOCISKOWY TWARDY
Tuotekoodi: ROLLER-75BK
90,28 €(Sis.alv)
71,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PLYMOUTH |
| Nauhan tyyppi | sähköeristysteippi |
| Leveys | 19mm |
| Pituus | 9,1m |
| Paksuus | 0,8mm |
| Väri | musta |
| Kantajan materiaali | etyleeni-propyleeni-kumi |
| Toimintalämpötila | max. 130°C |
| Pidennys katkaisun aikana | 950% |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 32kV/mm |
| Tuotantosarja | W963 Plysafe |
| Nauhojen käyttösovellukset | sähköeristys |
| Nauhojen käyttösovellukset | vahinkosuoja |
