- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ELEKTRONISET KUORMAT - 0÷112,5A - 15KW - AEL-5000 - 814X480X590MM
AEL-5015-425-112.5



Valmistaja GW INSTEK Tuotantosarja AEL-5000 Toimintalämpötila 0...40°C Toimintamenettelyt tasajännite- Toimintamenettelyt vakaa resistanssi Toimintamenettelyt vakaa teho Toimintamenettelyt vakaat... Lue lisää
72628,89 €(Sis.alv)
57871,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AEL-5015-425-112.5
- Paino: 178 kg
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: GW INSTEK
- Toimintajännite: 600V DC
- Massa: 140kg
- Tuotantosarja: AEL-5000
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 814x480x590mm
- Toimintamenettelyt: vakaa resistanssi
- Toimintamenettelyt: vakaat kuormitukset
- Toimintamenettelyt: vakaa teho
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Mittarin tyyppi: elektroniset kuormat
- Suurin teho: 15kW
- Toimintavirta: 0...112,5A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ELEKTRONISET KUORMAT - 0÷112,5A - 15KW - AEL-5000 - 814X480X590MM AEL-5015-425-112.5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GW INSTEK |
| Tuotantosarja | AEL-5000 |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Toimintamenettelyt | vakaa resistanssi |
| Toimintamenettelyt | vakaa teho |
| Toimintamenettelyt | vakaat kuormitukset |
| Toimintavirta | 0...112,5A |
| Koot | 814x480x590mm |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Toimintajännite | 600V DC |
| Yhteensopivat tuotteet | GTL-246 |
| Yhteensopivat tuotteet | GTL-248 |
| Yhteensopivat tuotteet | GTL-250 |
| Yhteensopivat tuotteet | HD-DSUB |
| Yhteensopivat tuotteet | PEL-022 |
| Yhteensopivat tuotteet | PEL-023 |
| Yhteensopivat tuotteet | PEL-024 |
| Yhteensopivat tuotteet | PEL-025 |
| Yhteensopivat tuotteet | PEL-028 |
| Yhteensopivat tuotteet | PEL-029 |
| Yhteensopivat tuotteet | PEL-030 |
| Liitäntä | GPIB (vaihtoehto) |
| Liitäntä | LAN (vaihtoehto) |
| Liitäntä | RS232 (vaihtoehto) |
| Liitäntä | USB (vaihtoehto) |
| Mittarin tyyppi | elektroniset kuormat |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Suurin teho | 15kW |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista