- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja B&K PRECISION Näytön tyyppi LCD Virran lähde paristo AA 1,5V x4 Liitäntä USB Yhteensopivuusnormi CAT III 1000V Yhteensopivuusnormi CAT IV 600V Yhteensopivuusnormi EN 61010 Valaistus... Lue lisää
949,65 €(Sis.alv)
756,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BK391B
- Paino: 1.11 kg
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: B&K PRECISION
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 1000V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 600V
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: USB kaapeli
- Standardivarustus: mittausjohdot (2 kpl.)
- Standardivarustus: K-tyypin termopari
- Standardivarustus: adapteri
- Standardivarustus: magneettisalpa
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo AA 1,5V x4
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 10A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 4A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 40mA
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 400mA
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: kapasitanssi-
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: lämpötila-
- Mittaus: DC virta-
- Mittaus: taajuus-
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 400V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 4V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 40V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1kV
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 400mV
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 40mV
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 400nF
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 4mF
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 40nF
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 40mF
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 400µF
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 40µF
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 4µF
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 4nF
- Mittarin tyyppi: digitaaliyleismittari
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: AUTO HOLD
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: PEAK HOLD toiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX/AVG/REL toiminto
- Lämpötilan mittausalue: -200...1200°C
- Näytteenotto: 3x/s
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 4MOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 400kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 40kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 40MOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 4kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 0,4kOhm
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS AC
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS AC+DC
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 10A
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 40mA
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 400mA
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 4A
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 400Hz
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 100kHz
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 40kHz
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 4kHz
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 40Hz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIGITAALIYLEISMITTARI - USB - LCD - (40000) - 3X/S - LÄMP: -200÷1200°C BK391B
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | B&K PRECISION |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Virran lähde | paristo AA 1,5V x4 |
| Liitäntä | USB |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Valaistus | kyllä |
| Standardivarustus | adapteri |
| Standardivarustus | K-tyypin termopari |
| Standardivarustus | magneettisalpa |
| Standardivarustus | mittausjohdot (2 kpl.) |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | USB kaapeli |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | AUTO HOLD |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/AVG/REL toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | PEAK HOLD toiminto |
| Mittarin tyyppi | digitaaliyleismittari |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |