
Fluke
MITTAUSJOHDOT - 3A - MUSTA JA PUNAINEN - 1MM
TL910
Tuotekoodi: FLK-TL910
168,58 €(Sis.alv)
134,33 €(alv 0%)
Tilattavissa 25 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt
















| Valmistaja | FLUKE |
| Mittarin tyyppi | digitaaliyleismittari |
| Näytön tyyppi | LCD |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 0,1...600mV |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 6V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 60V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Tuotantosarja | Fluke 110 |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | arvoalueiden automaattinen- ja käsivaihto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | irrotettava kotelo |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/KESK toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Standardivarustus | digitaalinen yleismittari FLK-115 |
| Standardivarustus | FLK-TL75 mittausjohdot |
| Standardivarustus | FLK-TLK225 setti |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 0,1...600mV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 6V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 60V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| Dioditestaus | 1,2mA @2,7V |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 100mohm...600ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 6kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 60kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 600kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 6Mohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 40Mohm |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 10mHz...99,99Hz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 999,9Hz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 9,999kHz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 50kHz |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 84x167x46mm |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 2 digit) |
| Taajuuden mittauksen tarkkuus | ±(0,1%+2 digit) |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1% + 3 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(0,9%+1 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 2 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,5% + 3 digit) |
| Saastumisen taso | 2 |
| Palkkinäyttö | 33 segm. 32x/s |
| Massa pariston kanssa | 550g |
| Näyttöparametrit | 3,75 numeroa (6000) |
| Valinnaiset varusteet | FLK-80BK-A K-tyyppinen piikkianturi |
| Valinnaiset varusteet | FLK-80PJ-EXT J-tyyppinen piikkianturi |
| Valinnaiset varusteet | FLK-C25 pehmeä kotelo |
| Valinnaiset varusteet | FLK-C50 pehmeä kotelo |
| Valinnaiset varusteet | FLK-TL71 mittausjohdot |
| Valinnaiset varusteet | FLK-TL76 mittausjohdot |
| Valinnaiset varusteet | FLK-TL175 mittausjohdot |
| Valinnaiset varusteet | FLK-TL222 mittausjohdot |
| Valinnaiset varusteet | FLK-TL224 SureGrip mittausjohdot |
| Valinnaiset varusteet | FLK-TL910 päillä varustettu mittausjohtosarja |
| Valinnaiset varusteet | FLK-TLK289 lisätarvikkeiden setti |
| Valinnaiset varusteet | FLK-TOOLPAK sauvamagneetti mittarin ripustamiseen |
| Valinnaiset varusteet | liinasarja FLK-MC6 |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Yhdistä "DIGITAALIYLEISMITTARI - LCD - 3,75 NUMEROA (6000) - TRUE RMS AC" tuotteeseen lisävarusteita ja säästäLadataan... Yhteensopivat tuotteet![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - 3A - MUSTA JA PUNAINEN - 1MMTL910 Tuotekoodi: FLK-TL910 168,58 €(Sis.alv) 134,33 €(alv 0%) Tilattavissa 25 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - MUSTA JA PUNAINENTLK-225-1 Tuotekoodi: FLK-TLK225 360,93 €(Sis.alv) 287,59 €(alv 0%) Tilattavissa 9 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - MUSTA JA PUNAINENTLK289 EUR Tuotekoodi: FLK-TLK289 380,73 €(Sis.alv) 303,37 €(alv 0%) Tilattavissa 2 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() AXIOMET MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 0,67M - MITTAUSJOHDOT X2JC-BBA03605-3 Tuotekoodi: JC-BBA03605-3 5,72 €(Sis.alv) 4,56 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,2M - MITTAUSJOHDOT X2TL175 Tuotekoodi: FLK-TL175 62,93 €(Sis.alv) 50,14 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() CHAUVIN ARNOUX MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 15A - PIT: 2M - MUSTA JA PUNAINENP01295290Z Tuotekoodi: CA-P01295290Z 71,54 €(Sis.alv) 57,01 €(alv 0%) Tilattavissa 2 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() CLIFF MITTAUSJOHDOT - UNIM: 1KVDC - NIMELLISVIRTA: 500MA - PIT: 1,5MCIH3006 Tuotekoodi: CIH3006 70,22 €(Sis.alv) 55,95 €(alv 0%) Tilattavissa 9 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - UZNAM: 1KV - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,2MTL75-1 Tuotekoodi: FLK-TL75 54,25 €(Sis.alv) 43,23 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - UZNAM: 1KV - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,5MTL222 Tuotekoodi: FLK-TL222 78,70 €(Sis.alv) 62,71 €(alv 0%) Tilattavissa 2 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - UZNAM: 1KV - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,5MTL224 Tuotekoodi: FLK-TL224 68,31 €(Sis.alv) 54,43 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - UZNAM: 1KV - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,5MTL71-1 Tuotekoodi: FLK-TL71 63,54 €(Sis.alv) 50,63 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - UZNAM: 1KV - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,5M - Ø: 2MMTL76 Tuotekoodi: FLK-TL76 89,35 €(Sis.alv) 71,19 €(alv 0%) Tilattavissa 17 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() ![]() Fluke YLEISMITTARI - LCD - 3,75 NUMEROA (6000) - TRUE RMS ACFLUKE-115 EUR Tuotekoodi: FLK-115 334,01 €(Sis.alv) 266,14 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 0,00 € Nouto Postin pakettiautomaatista 0,00 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |