- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PEAKTECH Mittarin tyyppi dataloggeri Mittaus kosteus Mittaus lämpötila (ulkoanturi vaadittu) Mittaus ympäristön lämpötila Näytön tyyppi LCD Lämpötilan mittauksen tarkkuus ±1°C... Lue lisää
206,55 €(Sis.alv)
164,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKT-P5180
- Paino: 0.36 kg
- Toimintalämpötila: max. 20°C
- Valmistaja: PEAKTECH
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: asennuskiinnitys
- Standardivarustus: PKT-PTF-50-koetin x2
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 50x94x32mm
- Virran lähde: paristo Li 3,6V x1
- Mittaus: lämpötila (ulkoanturi vaadittu)
- Mittaus: kosteus
- Mittaus: ympäristön lämpötila
- Mittarin tyyppi: dataloggeri
- Lämpötilan mittausalue: -40...70°C
- Kanavien luku: 2
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Mittarin tyyppi | dataloggeri |
| Mittaus | kosteus |
| Mittaus | lämpötila (ulkoanturi vaadittu) |
| Mittaus | ympäristön lämpötila |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±1°C |
| Lämpötilan mittaustarkkuus, jonka mitataan koettimen avulla | ±(0,15% + 1°C) |
| Kosteuden mittausalue | 0...100% RH |
| Lämpötilan mittausalue | -40...70°C |
| K-tyypin termoparin avulla suoritetun lämpömittauksen alue | -200...1300°C |
| Standardivarustus | asennuskiinnitys |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | PKT-PTF-50-koetin x2 |
| Liitäntä | USB |
| Virran lähde | paristo Li 3,6V x1 |
| Koot | 50x94x32mm |
| Toimintalämpötila | max. 20°C |
| Kanavien luku | 2 |
| Mittausmuisti | 67000 |
| Ohjelmisto | setissä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €