- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EUROSTAT GROUP Versio ESD Koko M Antistaattisten elementtien ominaisuudet hajottavat Antistaattisten elementtien ominaisuudet puuterittomat Materiaali latex Väri pinkki Pintaresistanssi... Lue lisää
67,07 €(Sis.alv)
53,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ERS-516750097P
- Paino: 0.1 kg
- Paksuus: 0,1mm
- Materiaali: latex
- Sisähalkaisija: 16mm
- Valmistaja: EUROSTAT GROUP
- Väri: pinkki
- Sovellus: cleanroom
- Pituus: 63mm
- Versio: ESD
- Koko: M
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
CLEANROOM-TARVIKKEET: SORMISUOJA - PINKKI - LATEX - M 51-675-0097
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EUROSTAT GROUP |
| Versio | ESD |
| Koko | M |
| Antistaattisten elementtien ominaisuudet | hajottavat |
| Antistaattisten elementtien ominaisuudet | puuterittomat |
| Materiaali | latex |
| Väri | pinkki |
| Pintaresistanssi | 0,1...100Gohm |
| Cleanroom-tarvikkeiden tyyppi | päällysteet sormille |
| Cleanroom luokittelu | ISO 6 |
| Sovellus | cleanroom |
| Paksuus | 0,1mm |
| Sisähalkaisija | 16mm |
| Pituus | 63mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1440kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista