- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja STATICTEC Antistaattisten lisävarusteiden tyyppi banaanireduktori / näppäinkiinnitin Versio ESD Liittimen laji banaaniliitin 4mm pistorasia Liittimen laji naaraspuristin 10mm Liittimen... Lue lisää
7,52 €(Sis.alv)
5,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PRT-STW1700
- Paino: 6.5 g
- Valmistaja: STATICTEC
- Versio: ESD
- Antistaattisten elementtien käyttö: ESD-mattojen yhdistäminen maadoitukseen
- Antistaattisten elementtien käyttö: ESD-rannekkeiden maadoittaminen
- Antistaattisten lisävarusteiden tyyppi: banaanireduktori / näppäinkiinnitin
- Liittimen laji: banaaniliitin 4mm pistorasia
- Liittimen laji: naaraspuristin 10mm
- Liittimen laji: uros kiinnike 10mm
- Tilattavissa 48 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | STATICTEC |
| Antistaattisten lisävarusteiden tyyppi | banaanireduktori / näppäinkiinnitin |
| Versio | ESD |
| Liittimen laji | banaaniliitin 4mm pistorasia |
| Liittimen laji | naaraspuristin 10mm |
| Liittimen laji | uros kiinnike 10mm |
| Antistaattisten elementtien käyttö | ESD-mattojen yhdistäminen maadoitukseen |
| Antistaattisten elementtien käyttö | ESD-rannekkeiden maadoittaminen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista