- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HIRSCHMANN T&M Nimellisjännite 30V AC Nimellisjännite 60V DC Toimintalämpötila -25...100°C Nimellisvirta 25A Liitin pistorasia Liitoksen materiaali messinki Liittimen malli eristetyt... Lue lisää
7,61 €(Sis.alv)
6,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKI100BL
- Paino: 25 g
- Liittimen tyyppi: banaani 4mm
- Liittimen malli: eristetyt
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 25A
- Nimellisjännite: 60V DC
- Nimellisjännite: 30V AC
- Asennus: M4
- Toimintalämpötila: -25...100°C
- Valmistaja: HIRSCHMANN T&M
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Tuotantosarja: PKI 100
- Sähköasennus: puristus
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIRSCHMANN T&M |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Toimintalämpötila | -25...100°C |
| Nimellisvirta | 25A |
| Liitin | pistorasia |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Liittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Sähköasennus | puristus |
| Tuotantosarja | PKI 100 |
| Asennus | M4 |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista