- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AVAINSETTI - 6-KULMA,HYLSY-KIINNITYS: 3/8" - 29MM - 9KPL



Valmistaja WERA Työkalun tyyppi avainsetti Pistorasian koko HEX 8mm Pistorasian koko HEX 10mm Pistorasian koko HEX 12mm Pistorasian koko HEX 13mm Pistorasian koko HEX 15mm Pistorasian koko HEX 16mm... Lue lisää
101,56 €(Sis.alv)
80,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05005430001
- Paino: 0.69 kg
- Valmistaja: WERA
- Kiinnitys: 3/8"
- Työkalun tyyppi: avainsetti
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Avaimen tyyppi: 6-kulmaiset
- Setin sisältö: magneettilista
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINSETTI - 6-KULMA,HYLSY-KIINNITYS: 3/8" - 29MM - 9KPL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | avainsetti |
| Pistorasian koko | HEX 8mm |
| Pistorasian koko | HEX 10mm |
| Pistorasian koko | HEX 12mm |
| Pistorasian koko | HEX 13mm |
| Pistorasian koko | HEX 15mm |
| Pistorasian koko | HEX 16mm |
| Pistorasian koko | HEX 17mm |
| Pistorasian koko | HEX 18mm |
| Pistorasian koko | HEX 19mm |
| Kiinnitys | 3/8" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 9kpl |
| Setin sisältö | magneettilista |
| Avaimen laji | 6-kulmaiset |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Avainten ominaisuudet | värikoodi helpottaa avaimen tunnistamista |
| Kärjen pituus | 29mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista