- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WIHA Pakkaus rasia Kärjen koko PH0 Kärjen koko PH00 Kärjen koko PH000 Kärjen koko HEX 0,7mm Kärjen koko HEX 0,9mm Kärjen koko HEX 1,3mm Kärjen koko HEX 2mm Kärjen koko HEX 2,5mm... Lue lisää
236,06 €(Sis.alv)
188,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.39971
- Paino: 0.55 kg
- Valmistaja: WIHA
- Pakkauksen tyyppi: rasia
- Tuotantosarja: MICO
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Setin sisältö: ESD ruuvimeisselikahva
- Setin sisältö: adapteri 1/4"
- Setin sisältö: kahva 1/4" räikän kanssa
- Setin sisältö: jatkojohto 100mm
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WIHA |
| Pakkaus | rasia |
| Kärjen koko | PH0 |
| Kärjen koko | PH00 |
| Kärjen koko | PH000 |
| Kärjen koko | HEX 0,7mm |
| Kärjen koko | HEX 0,9mm |
| Kärjen koko | HEX 1,3mm |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kärjen koko | HEX 2,5mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | SL 0,8 |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PL1 |
| Kärjen koko | SL 1,2 |
| Kärjen koko | SL 1,5 |
| Kärjen koko | SL 1,8 |
| Kärjen koko | PL2 |
| Kärjen koko | SL 2 |
| Kärjen koko | SL 2,5 |
| Kärjen koko | PL3 |
| Kärjen koko | SL 3 |
| Kärjen koko | TX03 |
| Kärjen koko | SL 3,5 |
| Kärjen koko | PL4 |
| Kärjen koko | SL 4 |
| Kärjen koko | TX04 |
| Kärjen koko | PL5 |
| Kärjen koko | TX05 |
| Kärjen koko | PL6 |
| Kärjen koko | TX06 |
| Kärjen koko | TX07 |
| Kärjen koko | TX08 |
| Kärjen koko | TX09 |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Pistorasian koko | HEX 2mm |
| Pistorasian koko | HEX 2,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 3mm |
| Pistorasian koko | HEX 3,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 4mm |
| Pistorasian koko | HEX 4,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 5mm |
| Pistorasian koko | HEX 5,5mm |
| Kahvan pesän koot - mm | 4mm |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 1/8" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 3/16" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 3/32" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 5/32" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 5/64" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 7/32" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 7/64" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 9/64" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 1/8" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 1/16" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 3/32" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 5/64" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 7/64" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 9/64" |
| Setin sisältö | adapteri 1/4" |
| Setin sisältö | ESD ruuvimeisselikahva |
| Setin sisältö | jatkojohto 100mm |
| Setin sisältö | kahva 1/4" räikän kanssa |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 65kpl |
| Kärjen laji | 6-kulmaiset hylsyt |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Pentalobe |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Torx® |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Kahvan laji | kuusiokolo- |
| Tuotantosarja | MICO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
