- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Avaimen laji litteä-hylsyavain Avaimen laji tuuma- Materiaali teräs Avainten ominaisuudet värikoodi helpottaa avaimen tunnistamista Lukumäärä sarjassa/pakkaus 5kpl Tuotantosarja... Lue lisää
103,66 €(Sis.alv)
82,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05020240001
- Paino: 0.6 kg
- Materiaali: teräs
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: Joker 6003
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: tuuma-
- Avaimen tyyppi: litteä-hylsyavain
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINSARJA - TUUMA-LITTEÄ-HYLSYAVAIN - TERÄS - JOKER 6003 - 5KPL 05020240001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Avaimen laji | litteä-hylsyavain |
| Avaimen laji | tuuma- |
| Materiaali | teräs |
| Avainten ominaisuudet | värikoodi helpottaa avaimen tunnistamista |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 5kpl |
| Tuotantosarja | Joker 6003 |
| Avaimen koko - tuuma | 1/2" |
| Avaimen koko - tuuma | 3/4" |
| Avaimen koko - tuuma | 3/8" |
| Avaimen koko - tuuma | 5/16" |
| Avaimen koko - tuuma | 9/16" |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista