- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote









Valmistaja WERA Materiaali kromimolybdeeniteräs Tuotantosarja Joker 6000 Pakkaus kotelo Avaimen koko 8mm Avaimen koko 10mm Avaimen koko 11mm Avaimen koko 12mm Avaimen koko 13mm Avaimen koko 14mm... Lue lisää
456,63 €(Sis.alv)
363,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.JKSET11
- Paino: 1.96 kg
- Materiaali: kromimolybdeeniteräs
- Valmistaja: WERA
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Tuotantosarja: Joker 6000
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: litteä-hylsyavain
- Avaimen tyyppi: räikkä
- Avaimen koko: 17mm
- Avaimen koko: 19mm
- Avaimen koko: 8mm
- Avaimen koko: 10mm
- Avaimen koko: 13mm
- Avaimen koko: 16mm
- Avaimen koko: 15mm
- Avaimen koko: 11mm
- Avaimen koko: 14mm
- Avaimen koko: 18mm
- Avaimen koko: 12mm
- Tilattavissa 9 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Materiaali | kromimolybdeeniteräs |
| Tuotantosarja | Joker 6000 |
| Pakkaus | kotelo |
| Avaimen koko | 8mm |
| Avaimen koko | 10mm |
| Avaimen koko | 11mm |
| Avaimen koko | 12mm |
| Avaimen koko | 13mm |
| Avaimen koko | 14mm |
| Avaimen koko | 15mm |
| Avaimen koko | 16mm |
| Avaimen koko | 17mm |
| Avaimen koko | 18mm |
| Avaimen koko | 19mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 11kpl |
| Avaimen laji | litteä-hylsyavain |
| Avaimen laji | räikkä |
| Avainten ominaisuudet | avaiten pinta kromi-nikkeli |
| Avainten ominaisuudet | ergonominen kahva |
| Avainten ominaisuudet | korroosion estävä pinnoite |
| Avainten ominaisuudet | luistamaton ote |
| Avainten ominaisuudet | mutterien kiinnipitämistoiminto |
| Avainten ominaisuudet | pieni paluukulma |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €