- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja PROXXON Avaimen laji litteä-hylsyavain Avaimen laji varustettu nivelellä Avaimen koko 8mm Avaimen koko 10mm Avaimen koko 13mm Avaimen koko 16mm Avaimen koko 17mm Avaimen koko 18mm Avaimen... Lue lisää
241,32 €(Sis.alv)
192,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PR23068
- Paino: 2.12 kg
- Valmistaja: PROXXON
- Pakkauksen tyyppi: metallirasia
- Tuotantosarja: MicroSpeeder
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: litteä-hylsyavain
- Avaimen tyyppi: varustettu nivelellä
- Avaimen koko: 17mm
- Avaimen koko: 19mm
- Avaimen koko: 8mm
- Avaimen koko: 10mm
- Avaimen koko: 13mm
- Avaimen koko: 16mm
- Avaimen koko: 18mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINSARJA - LITTEÄ-HYLSYAVAIN,VARUSTETTU NIVELELLÄ - 7KPL 23068
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PROXXON |
| Avaimen laji | litteä-hylsyavain |
| Avaimen laji | varustettu nivelellä |
| Avaimen koko | 8mm |
| Avaimen koko | 10mm |
| Avaimen koko | 13mm |
| Avaimen koko | 16mm |
| Avaimen koko | 17mm |
| Avaimen koko | 18mm |
| Avaimen koko | 19mm |
| Tuotantosarja | MicroSpeeder |
| Pakkaus | metallirasia |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 7kpl |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
