- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FACOM Työkalun tyyppi avainsarja Versio kaksipuolinen Versio kytkimen kanssa Avaimen laji lenkki- Avaimen laji varustettu räikällä Avaimen koko 8mm Avaimen koko 10mm Avaimen koko 12mm... Lue lisää
145,69 €(Sis.alv)
116,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FACOM-64C.J2PB
- Paino: 0.37 kg
- Valmistaja: FACOM
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Versio: kytkimen kanssa
- Versio: kaksipuolinen
- Avaimen tyyppi: varustettu räikällä
- Avaimen tyyppi: lenkki-
- Avaimen koko: 17mm
- Avaimen koko: 19mm
- Avaimen koko: 8mm
- Avaimen koko: 10mm
- Avaimen koko: 13mm
- Avaimen koko: 16mm
- Avaimen koko: 18mm
- Avaimen koko: 12mm
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | FACOM |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Versio | kaksipuolinen |
| Versio | kytkimen kanssa |
| Avaimen laji | lenkki- |
| Avaimen laji | varustettu räikällä |
| Avaimen koko | 8mm |
| Avaimen koko | 10mm |
| Avaimen koko | 12mm |
| Avaimen koko | 13mm |
| Avaimen koko | 16mm |
| Avaimen koko | 17mm |
| Avaimen koko | 18mm |
| Avaimen koko | 19mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €