- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote







Valmistaja WERA Pakkaus kotelo Työkalusetin ominaisuudet mahdollisuus asentaa nauhalla Kärjen koko HEX 2mm Kärjen koko HEX 2,5mm Kärjen koko HEX 3mm Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm... Lue lisää
118,81 €(Sis.alv)
94,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.BELTA2
- Paino: 0.25 kg
- Valmistaja: WERA
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: kuusiotappiavain
- Avaimen tyyppi: kärkipäät
- Setin sisältö: 1/4"-kärjet
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Pakkaus | kotelo |
| Työkalusetin ominaisuudet | mahdollisuus asentaa nauhalla |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kärjen koko | HEX 2,5mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | HEX 7mm |
| Kärjen koko | HEX 8mm |
| Kärjen pituus | 28mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Setin sisältö | 1/4"-kärjet |
| Avaimen laji | kärkipäät |
| Avaimen laji | kuusiotappiavain |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €