- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja WERA Työkalun tyyppi avainsarja Avaimen laji hylsy- Kahvan pesän koot - tuuma 1/2" Tuotantosarja Zyklop Lukumäärä sarjassa/pakkaus 6kpl Kärjen laji kuusiokolo Kärjen koko HEX 4mm... Lue lisää
138,92 €(Sis.alv)
110,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05004210001
- Paino: 0.97 kg
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: Zyklop
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Versio: pitotoiminnolla
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/2" |
| Tuotantosarja | Zyklop |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | HEX 7mm |
| Kärjen koko | HEX 8mm |
| Kärjen koko | HEX 10mm |
| Versio | pitotoiminnolla |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €