- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PROXXON Materiaali kromi-vanadiiniteräs Lukumäärä sarjassa/pakkaus 29kpl Setin sisältö hylsyt 1/2": 8-34mm Setin sisältö hylsyt, 1/2" pidennetyt (80mm): 10-13-17mm Setin sisältö... Lue lisää
153,82 €(Sis.alv)
122,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PRN23000
- Paino: 5.99 kg
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: PROXXON
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Setin sisältö: kahva 1/2" räikän kanssa
- Setin sisältö: Kardaaninnivel 1/2"
- Setin sisältö: hylsyt 1/2": 8-34mm
- Setin sisältö: pidennys 1/2" 125mm
- Setin sisältö: hylsyt, 1/2" pidennetyt (80mm): 10-13-17mm
- Setin sisältö: neliöpidennys 1/2" 250mm
- Setin sisältö: hylsyt sytytystulppia varten 21mm
- Setin sisältö: hylsyt sytytystulppia varten 16mm
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | PROXXON |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 29kpl |
| Setin sisältö | hylsyt 1/2": 8-34mm |
| Setin sisältö | hylsyt, 1/2" pidennetyt (80mm): 10-13-17mm |
| Setin sisältö | hylsyt sytytystulppia varten 16mm |
| Setin sisältö | hylsyt sytytystulppia varten 21mm |
| Setin sisältö | kahva 1/2" räikän kanssa |
| Setin sisältö | Kardaaninnivel 1/2" |
| Setin sisältö | neliöpidennys 1/2" 250mm |
| Setin sisältö | pidennys 1/2" 125mm |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
