- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Työkalun tyyppi avainsarja Avaimen laji hylsy- Kärjen koko HEX 2mm Kärjen koko HEX 2,5mm Kärjen koko HEX 3mm Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm Kärjen koko HEX 6mm Kärjen... Lue lisää
388,14 €(Sis.alv)
309,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05003755001
- Paino: 1.24 kg
- Valmistaja: WERA
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Setin sisältö: räikkä 1/4" Zyklop Speed
- Setin sisältö: 1/4" jatkovarsi, pituus 150mm
- Setin sisältö: kärkipäät
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" jatkovarsi, pituus 56mm
- Setin sisältö: 6-kulmaiset hylsyt
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINSARJA - HYLSY-42KPL 05003755001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kärjen koko | HEX 2,5mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | HEX 7mm |
| Kärjen koko | HEX 8mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | PZ3 |
| Kärjen koko | 5,5x0,8mm |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Kärjen koko | TX08 |
| Kärjen koko | TX09 |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX27 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Kärjen koko | TX40 |
| Pistorasian koko | HEX 4mm |
| Pistorasian koko | HEX 4,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 5mm |
| Pistorasian koko | HEX 5,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 6mm |
| Pistorasian koko | HEX 7mm |
| Pistorasian koko | HEX 8mm |
| Pistorasian koko | HEX 9mm |
| Pistorasian koko | HEX 10mm |
| Pistorasian koko | HEX 11mm |
| Pistorasian koko | HEX 12mm |
| Pistorasian koko | HEX 13mm |
| Pistorasian koko | HEX 14mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 42kpl |
| Setin sisältö | 1/4" jatkovarsi, pituus 56mm |
| Setin sisältö | 1/4" jatkovarsi, pituus 150mm |
| Setin sisältö | 6-kulmaiset hylsyt |
| Setin sisältö | kärkipäät |
| Setin sisältö | räikkä 1/4" Zyklop Speed |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista