- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Kärjen laji 6-kulmaiset hylsyt Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji Phillips Kärjen laji Torx® Lukumäärä sarjassa/pakkaus 28kpl Setin sisältö 1/2"-kärjet Setin sisältö... Lue lisää
261,91 €(Sis.alv)
208,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05004081001
- Paino: 2.87 kg
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: Zyklop
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Setin sisältö: adapteri
- Setin sisältö: jatkojohto 1/2", pituudeltaan 250mm
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/2"-kärjet
- Setin sisältö: räikkä 1/2" Zyklop Metal
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | 6-kulmaiset hylsyt |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Torx® |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 28kpl |
| Setin sisältö | 1/2"-kärjet |
| Setin sisältö | adapteri |
| Setin sisältö | jatkojohto 1/2", pituudeltaan 250mm |
| Setin sisältö | räikkä 1/2" Zyklop Metal |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX27 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Kärjen koko | TX40 |
| Kärjen koko | TX45 |
| Kärjen koko | TX50 |
| Kärjen koko | TX55 |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/2" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 1/2" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 3/4" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 3/8" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 5/8" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 7/16" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 9/16" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 11/16" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 13/16" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 19/32" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 25/32" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 1/4" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 3/8" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 5/16" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 7/32" |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Tuotantosarja | Zyklop |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €