- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Lukumäärä sarjassa/pakkaus 28kpl Setin sisältö 6-kulmaiset hylsyt Setin sisältö adapteri Setin sisältö jatkojohto 1/2", pituudeltaan 250mm Setin sisältö räikkä 1/2" Zyklop... Lue lisää
313,36 €(Sis.alv)
249,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05004077001
- Paino: 2.86 kg
- Valmistaja: WERA
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Setin sisältö: adapteri
- Setin sisältö: jatkojohto 1/2", pituudeltaan 250mm
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: räikkä 1/2" Zyklop Metal
- Setin sisältö: 6-kulmaiset hylsyt
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINSARJA - HYLSY-1/2" - 28KPL 05004077001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 28kpl |
| Setin sisältö | 6-kulmaiset hylsyt |
| Setin sisältö | adapteri |
| Setin sisältö | jatkojohto 1/2", pituudeltaan 250mm |
| Setin sisältö | räikkä 1/2" Zyklop Metal |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/2" |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista