- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi avainsarja Avaimen laji eristetty Avaimen laji litteä Materiaali teräs Max. toimintajännite 1kV AC Lukumäärä sarjassa/pakkaus 20kpl Yhteensopivuusnormi EN 60900... Lue lisää
824,44 €(Sis.alv)
656,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.43022
- Paino: 4.39 kg
- Materiaali: teräs
- Valmistaja: WIHA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: eristetty
- Avaimen tyyppi: litteä
- Avaimen koko: 17mm
- Avaimen koko: 19mm
- Avaimen koko: 24mm
- Avaimen koko: 7mm
- Avaimen koko: 8mm
- Avaimen koko: 10mm
- Avaimen koko: 13mm
- Avaimen koko: 22mm
- Avaimen koko: 16mm
- Avaimen koko: 15mm
- Avaimen koko: 27mm
- Avaimen koko: 30mm
- Avaimen koko: 6mm
- Avaimen koko: 9mm
- Avaimen koko: 11mm
- Avaimen koko: 14mm
- Avaimen koko: 32mm
- Avaimen koko: 18mm
- Avaimen koko: 12mm
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Avaimen laji | eristetty |
| Avaimen laji | litteä |
| Materiaali | teräs |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 20kpl |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Avaimen koko | 6mm |
| Avaimen koko | 7mm |
| Avaimen koko | 8mm |
| Avaimen koko | 9mm |
| Avaimen koko | 10mm |
| Avaimen koko | 11mm |
| Avaimen koko | 12mm |
| Avaimen koko | 13mm |
| Avaimen koko | 14mm |
| Avaimen koko | 15mm |
| Avaimen koko | 16mm |
| Avaimen koko | 17mm |
| Avaimen koko | 18mm |
| Avaimen koko | 19mm |
| Avaimen koko | 22mm |
| Avaimen koko | 24mm |
| Avaimen koko | 27mm |
| Avaimen koko | 30mm |
| Avaimen koko | 32mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
