- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja WERA Työkalun tyyppi avainsarja Avaimen laji 6-kulmaiset Avaimen laji hylsy- Pistorasian koko HEX 8mm Pistorasian koko HEX 10mm Pistorasian koko HEX 12mm Pistorasian koko HEX 13mm... Lue lisää
115,15 €(Sis.alv)
91,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05004545001
- Paino: 1.01 kg
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: 8790 HMB Deep
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Avaimen tyyppi: 6-kulmaiset
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINSARJA - 6-KULMA,HYLSY-3/8" - 64MM - 8790 HMB DEEP - 9KPL 05004545001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Avaimen laji | 6-kulmaiset |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Pistorasian koko | HEX 8mm |
| Pistorasian koko | HEX 10mm |
| Pistorasian koko | HEX 12mm |
| Pistorasian koko | HEX 13mm |
| Pistorasian koko | HEX 15mm |
| Pistorasian koko | HEX 16mm |
| Pistorasian koko | HEX 17mm |
| Pistorasian koko | HEX 18mm |
| Pistorasian koko | HEX 19mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 3/8" |
| Kärjen pituus | 64mm |
| Tuotantosarja | 8790 HMB Deep |
| Avainten ominaisuudet | värikoodi helpottaa avaimen tunnistamista |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 9kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista