- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja WERA Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji Phillips Kärjen laji Pozidriv® Kärjen laji Torx® Setin sisältö 1/4" jatkovarsi, pituus 56mm Setin sisältö 1/4" jatkovarsi, pituus 150mm... Lue lisää
216,50 €(Sis.alv)
172,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05004016001
- Paino: 0.85 kg
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: Zyklop
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Avaimen tyyppi: 6-kulmaiset
- Setin sisältö: adapteri
- Setin sisältö: räikkä 1/4" Zyklop Speed
- Setin sisältö: 1/4" jatkovarsi, pituus 150mm
- Setin sisältö: 1/4" jatkovarsi, pituus 56mm
- Tilattavissa 14 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Setin sisältö | 1/4" jatkovarsi, pituus 56mm |
| Setin sisältö | 1/4" jatkovarsi, pituus 150mm |
| Setin sisältö | adapteri |
| Setin sisältö | räikkä 1/4" Zyklop Speed |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX27 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Pistorasian koko | HEX 5mm |
| Pistorasian koko | HEX 5,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 6mm |
| Pistorasian koko | HEX 7mm |
| Pistorasian koko | HEX 8mm |
| Pistorasian koko | HEX 10mm |
| Pistorasian koko | HEX 11mm |
| Pistorasian koko | HEX 12mm |
| Pistorasian koko | HEX 13mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Avaimen laji | 6-kulmaiset |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Tuotantosarja | Zyklop |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €