- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Avainten ominaisuudet värikoodi helpottaa avaimen tunnistamista Pistorasian koko HEX 10mm Pistorasian koko HEX 13mm Pistorasian koko HEX 15mm Pistorasian koko HEX 16mm Pistorasian... Lue lisää
128,88 €(Sis.alv)
102,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05005470001
- Paino: 1.08 kg
- Valmistaja: WERA
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Avaimen tyyppi: 6-kulmaiset
- Setin sisältö: magneettilista
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Avainten ominaisuudet | värikoodi helpottaa avaimen tunnistamista |
| Pistorasian koko | HEX 10mm |
| Pistorasian koko | HEX 13mm |
| Pistorasian koko | HEX 15mm |
| Pistorasian koko | HEX 16mm |
| Pistorasian koko | HEX 17mm |
| Pistorasian koko | HEX 19mm |
| Kärjen pituus | 83mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/2" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
| Avaimen laji | 6-kulmaiset |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Setin sisältö | magneettilista |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €