- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Työkalun tyyppi avainsarja Lukumäärä sarjassa/pakkaus 36kpl Setin sisältö 1/4" jatkovarsi, pituus 75mm Setin sisältö 6-kulmaiset hylsyt 1/4" Setin sisältö kuusiokoloavaimet... Lue lisää
230,12 €(Sis.alv)
183,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05134013001
- Paino: 1.32 kg
- Valmistaja: WERA
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Setin sisältö: ruuvimeisselikahva
- Setin sisältö: räikkä 1/4"
- Setin sisältö: kuusiokoloavaimet
- Setin sisältö: 1/4" jatkovarsi, pituus 75mm
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 6-kulmaiset hylsyt 1/4"
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 36kpl |
| Setin sisältö | 1/4" jatkovarsi, pituus 75mm |
| Setin sisältö | 6-kulmaiset hylsyt 1/4" |
| Setin sisältö | kuusiokoloavaimet |
| Setin sisältö | räikkä 1/4" |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | ruuvimeisselikahva |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €