- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AVAIMEN KANSI NUPILLE - 9X12MM - 1/2" - KYTKIMELLÄ - L: 58MM - MOMENTTIAVAIN
05078637001




Valmistaja WERA Työkalun tyyppi avaimen pää Kahvan pesän koot - mm 9x12mm Työkalujen käyttosovellus momenttiavain Kahvan pesän koot - tuuma 1/2" Hampaiden lukumäärä 72 Versio kytkimen kanssa... Lue lisää
117,78 €(Sis.alv)
93,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05078637001
- Paino: 0.24 kg
- Valmistaja: WERA
- Pituus: 58mm
- Työkalun tyyppi: avaimen pää
- Versio: kytkimen kanssa
- Työkalujen käyttosovellus: momenttiavain
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | avaimen pää |
| Kahvan pesän koot - mm | 9x12mm |
| Työkalujen käyttosovellus | momenttiavain |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/2" |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Versio | kytkimen kanssa |
| Pituus | 58mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €