- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja TRUMETER Mittarin tyyppi ampeerimittari Mittarin laji asennus- Mittarin laji digitaalinen Mittarin laji ohjelmoitava AC sähkövirran mittauksen arvoalue 0...5A AC sähkövirran mittauksen... Lue lisää
179,06 €(Sis.alv)
142,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: APM-AMP-APO
- Paino: 0.2 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: TRUMETER
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Virtalähteen jännite: 12...24V AC
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD 4 numeroa
- Sovelletun näytön laji: palkkinäyttö
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Sovelletun näytön laji: positiivi
- Sovelletun näytön laji: analog style bargraph
- Sovelletun näytön laji: analoginen pylväskaavio
- Valaistuksen väri: punainen
- Valaistuksen väri: vihreä
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Valaistus: kyllä
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 0...5A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 0A...10kA<sup>1</sup>
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC virta-
- Mittarin tyyppi: ampeerimittari
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: raja-arvojen ylittämisen hälytykset
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: ohjelmoitava valaistusväri
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: näyttömoodi: Peak, RMS
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 0...5A
- Lähtö: 4...20mA x2
- Käyttötaajuus: 30...400Hz
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TRUMETER |
| Mittarin tyyppi | ampeerimittari |
| Mittarin laji | asennus- |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Mittarin laji | ohjelmoitava |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0...5A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0A...10kA1 |
| Asennus | paneelille |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC virta- |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näytön tyyppi | positiivi |
| Näyttöparametrit | 4 numeroa |
| Valaistuksen väri | punainen |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Valaistuksen väri | vihreä |
| Palkkinäyttö | 40 segm. |
| Käyttötaajuus | 30...400Hz |
| Lähtö | 4...20mA x2 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | näyttömoodi: Peak, RMS |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ohjelmoitava valaistusväri |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | raja-arvojen ylittämisen hälytykset |
| Liitäntä | USB |
| Virtalähteen jännite | 12...24V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 72x72x53mm |
| Mittauksen tyyppi | välillinen 5A virranmuuntimen kanssa |
| Yhteensopivat tuotteet | 022128-01 |
| Tarkkuus | 1% |
| Valaistus | kyllä |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0...5A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €