ALUSLEVY - PYÖREÄ - M6 - D=12MM - H=0,2MM - TERÄS - DIN 988 - BN 1976 - Aluslevyt ja prikat - B6X12X0.2B1976 - 1
Valmistaja BOSSARD Ruuvikierre M6 Materiaali teräs DIN-normi DIN 988 BN-normi BN 1976 Aluslevyn laji pyöreä Korkeus 0,2mm Sisähalkaisija 6mm Ulkohalkaisija 12mm Välikappaleen tyyppi aluslevy... Lue lisää
  • Tuotekoodi: B6X12X0.2B1976
  • Paino: 0.1 g
  • Materiaali: teräs
  • Sisähalkaisija: 6mm
  • Ulkohalkaisija: 12mm
  • Korkeus: 0,2mm
  • Valmistaja: BOSSARD
  • Ruuvikierre: M6
  • Päällystemateriaali: öljypinnoitettu
  • Aluslevyn laji: pyöreä
  • BN-normi: 1976
  • BN-normi: BN 1976
  • DIN-normi: 988
  • DIN-normi: DIN 988
  • Välikappaleen tyyppi: aluslevy
  • Pakkauskoko: 100 kpl
pkt
ValmistajaBOSSARD
RuuvikierreM6
Materiaaliteräs
DIN-normiDIN 988
BN-normiBN 1976
Aluslevyn lajipyöreä
Korkeus0,2mm
Sisähalkaisija6mm
Ulkohalkaisija12mm