ALUSLEVY - PYÖREÄ - M5 - D=20MM - H=1,5MM - RUOSTUMATON TERÄS A2 - Aluslevyt ja prikat - B5X20BN10342 - 1
Valmistaja BOSSARD Ruuvikierre M5 Materiaali ruostumaton teräs A2 BN-normi BN 10342 Sisähalkaisija 5,3mm Ulkohalkaisija 20mm Välikappaleen tyyppi aluslevy Aluslevyn laji pyöreä Korkeus 1,5mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: B5X20BN10342
  • Paino: 3.1 g
  • Materiaali: ruostumaton teräs A2
  • Sisähalkaisija: 5,3mm
  • Ulkohalkaisija: 20mm
  • Korkeus: 1,5mm
  • Valmistaja: BOSSARD
  • Ruuvikierre: M5
  • Aluslevyn laji: pyöreä
  • BN-normi: 10342
  • BN-normi: BN 10342
  • Välikappaleen tyyppi: aluslevy
  • Pakkauskoko: 100 kpl
pkt
ValmistajaBOSSARD
RuuvikierreM5
Materiaaliruostumaton teräs A2
BN-normiBN 10342
Sisähalkaisija5,3mm
Ulkohalkaisija20mm
Välikappaleen tyyppialuslevy
Aluslevyn lajipyöreä
Korkeus1,5mm