ALUSLEVY - PYÖREÄ - M3 - D=14MM - H=0,8MM - HAPONKESTÄVÄ TERÄS A4 - Aluslevyt ja prikat - B3BN83898 - 1
Valmistaja BOSSARD Ruuvikierre M3 BN-normi BN 83898 Välikappaleen tyyppi aluslevy Korkeus 0,8mm Sisähalkaisija 3,2mm Ulkohalkaisija 14mm Materiaali haponkestävä teräs A4 Aluslevyn laji pyöreä... Lue lisää
  • Tuotekoodi: B3BN83898
  • Paino: 0.9 g
  • Materiaali: haponkestävä teräs A4
  • Sisähalkaisija: 3,2mm
  • Ulkohalkaisija: 14mm
  • Korkeus: 0,8mm
  • Valmistaja: BOSSARD
  • Ruuvikierre: M3
  • Aluslevyn laji: pyöreä
  • BN-normi: 83898
  • BN-normi: BN 83898
  • Välikappaleen tyyppi: aluslevy
  • Pakkauskoko: 100 kpl
pkt
ValmistajaBOSSARD
RuuvikierreM3
BN-normiBN 83898
Välikappaleen tyyppialuslevy
Korkeus0,8mm
Sisähalkaisija3,2mm
Ulkohalkaisija14mm