ALUSLEVY - PYÖREÄ - M16 - D=28MM - H=0,1MM - JOUSITERÄS - DIN 988 - BN 748 - Aluslevyt ja prikat - B16X28X0.1BN748 - 1
Valmistaja BOSSARD Ruuvikierre M16 Materiaali jousiteräs DIN-normi DIN 988 BN-normi BN 748 Sisähalkaisija 16mm Ulkohalkaisija 28mm Välikappaleen tyyppi aluslevy Aluslevyn laji pyöreä Korkeus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: B16X28X0.1BN748
  • Paino: 0.7 g
  • Materiaali: jousiteräs
  • Sisähalkaisija: 16mm
  • Ulkohalkaisija: 28mm
  • Korkeus: 0,1mm
  • Valmistaja: BOSSARD
  • Ruuvikierre: M16
  • Aluslevyn laji: pyöreä
  • BN-normi: 748
  • BN-normi: BN 748
  • DIN-normi: 988
  • DIN-normi: DIN 988
  • Välikappaleen tyyppi: aluslevy
  • Pakkauskoko: 100 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaBOSSARD
RuuvikierreM16
Materiaalijousiteräs
DIN-normiDIN 988
BN-normiBN 748
Sisähalkaisija16mm
Ulkohalkaisija28mm
Välikappaleen tyyppialuslevy
Aluslevyn lajipyöreä
Korkeus0,1mm