ALUSLEVY - PYÖREÄ - M10 - D=27MM - H=2MM - RUOSTUMATON TERÄS A2 - Aluslevyt ja prikat - B10BN84542 - 1
Valmistaja BOSSARD Ruuvikierre M10 Aluslevyn laji pyöreä Korkeus 2mm Sisähalkaisija 10,5mm Ulkohalkaisija 27mm Materiaali ruostumaton teräs A2 BN-normi BN 84542 Välikappaleen tyyppi aluslevy... Lue lisää
  • Tuotekoodi: B10BN84542
  • Paino: 6.9 g
  • Materiaali: ruostumaton teräs A2
  • Sisähalkaisija: 10,5mm
  • Ulkohalkaisija: 27mm
  • Korkeus: 2mm
  • Valmistaja: BOSSARD
  • Ruuvikierre: M10
  • Aluslevyn laji: pyöreä
  • BN-normi: 84542
  • BN-normi: BN 84542
  • Välikappaleen tyyppi: aluslevy
  • Pakkauskoko: 10 kpl
pkt
ValmistajaBOSSARD
RuuvikierreM10
Aluslevyn lajipyöreä
Korkeus2mm
Sisähalkaisija10,5mm
Ulkohalkaisija27mm