Z60X70.3X7/10N
AKSELITIIVISTE - NBR-RAAKAKUMI - ULKOØ: 70,3MM - -30÷100°C - SHORE-KOVUUS: 70 - Tekniset tiivisteet - Z60X70.3X710N - 1
Valmistaja ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE Asennuselementin tyyppi Akselitiiviste Toimintalämpötila -30...100°C H1-mitta 7mm Ulkokorkeus 10mm Akselin halkaisija 60mm Ulkohalkaisija 70,3mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: Z60X70.3X710N
  • Paino: 10.3 g
  • Ulkohalkaisija: 70,3mm
  • Toimintalämpötila: -30...100°C
  • Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
  • Akselin halkaisija: 60mm
  • Versio: yksittäinen
  • Ulkokorkeus: 10mm
  • Asennuselementin tyyppi: Z pyyhkijä
  • Pakkauskoko: 5 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
Asennuselementin tyyppiAkselitiiviste
Toimintalämpötila-30...100°C
H1-mitta7mm
Ulkokorkeus10mm
Akselin halkaisija60mm
Ulkohalkaisija70,3mm