AKSELITIIVISTE - NBR-RAAKAKUMI - ULKOØ: 63MM - -30÷100°C - SHORE-KOVUUS: 90 - Tekniset tiivisteet - ZZ55X63X57N - 1
Valmistaja ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE Asennuselementin tyyppi ZAkselitiiviste Tiivisteen materiaali NBR-kautsu Ulkohalkaisija 63mm Toimintalämpötila -30...100°C Shore-kovuus 90 Versio... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ZZ55X63X57N
  • Paino: 11.8 g
  • Ulkohalkaisija: 63mm
  • Toimintalämpötila: -30...100°C
  • Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
  • Akselin halkaisija: 55mm
  • Versio: yksittäinen
  • Ulkokorkeus: 7mm
  • Asennuselementin tyyppi: ZZ pyyhkijä
  • Pakkauskoko: 5 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
Asennuselementin tyyppiZAkselitiiviste
Tiivisteen materiaaliNBR-kautsu
Ulkohalkaisija63mm
Toimintalämpötila-30...100°C
Shore-kovuus90
Versioyksittäinen
Akselin halkaisija55mm
H1-mitta5mm
Ulkokorkeus7mm