AKSELITIIVISTE - NBR-RAAKAKUMI - ULKOØ: 45MM - -30÷100°C - SHORE-KOVUUS: 90 - Tekniset tiivisteet - ZZ36X45X710N - 1
Valmistaja ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE Asennuselementin tyyppi ZAkselitiiviste Tiivisteen materiaali NBR-kautsu Ulkohalkaisija 45mm Toimintalämpötila -30...100°C Shore-kovuus 90 Versio... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ZZ36X45X710N
  • Paino: 11.6 g
  • Ulkohalkaisija: 45mm
  • Toimintalämpötila: -30...100°C
  • Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
  • Akselin halkaisija: 36mm
  • Versio: yksittäinen
  • Ulkokorkeus: 10mm
  • Asennuselementin tyyppi: ZZ pyyhkijä
  • Pakkauskoko: 5 kpl
pkt
Asennuselementin tyyppiZAkselitiiviste
Tiivisteen materiaaliNBR-kautsu
Ulkohalkaisija45mm
Toimintalämpötila-30...100°C
Shore-kovuus90
Versioyksittäinen
Akselin halkaisija36mm
H1-mitta7mm
Ulkokorkeus10mm