Z36X44X5/7N
AKSELITIIVISTE - NBR-RAAKAKUMI - ULKOØ: 44MM - -30÷100°C - SHORE-KOVUUS: 70 - Tekniset tiivisteet - Z36X44X57N - 1
Valmistaja ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE Asennuselementin tyyppi Akselitiiviste Tiivisteen materiaali NBR-kautsu Ulkohalkaisija 44mm Toimintalämpötila -30...100°C Shore-kovuus 70 Versio... Lue lisää
  • Tuotekoodi: Z36X44X57N
  • Paino: 3.6 g
  • Ulkohalkaisija: 44mm
  • Toimintalämpötila: -30...100°C
  • Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
  • Akselin halkaisija: 36mm
  • Versio: yksittäinen
  • Ulkokorkeus: 7mm
  • Asennuselementin tyyppi: Z pyyhkijä
  • Pakkauskoko: 5 kpl
pkt
Asennuselementin tyyppiAkselitiiviste
Tiivisteen materiaaliNBR-kautsu
Ulkohalkaisija44mm
Toimintalämpötila-30...100°C
Shore-kovuus70
Versioyksittäinen
Akselin halkaisija36mm
H1-mitta5mm
Ulkokorkeus7mm